Шиникова отпадна в първия кръг на сингъл

Шиникова отпадна в първия кръг на сингъл

Българката Изабелла Шиникова отпадна в първия кръг на турнира по тенис на твърди кортове в зала в Буча (Украйна) с награден фонд 25 хиляди долара

Българката Изабелла Шиникова отпадна в първия кръг на турнира по тенис на твърди кортове в зала в Буча (Украйна) с награден фонд 25 хиляди долара. 21-годишната Шиникова загуби от водачката в схемата Анастасия Василиева (Украйна) с 2:6, 4:6, след като допусна три пробива.

Българката все пак заработи 1 точка за класацията на WТА и 228 долара. В надпреварата на двойки Шиникова и Джоя Барбиери (Италия) са номер 3 в схемата и първите им съпернички са представителките на домакините Анастасия Кирилова и Юлия Линдина.

Гергана Топалова на полуфинал в Аржентина

Българката ще спори за място на финала с представителка на домакините

Александър Донски с полуфинал в Менорка

Българинът е в преследване на третия си финал за годината

Григор Димитров отпадна в Ним (ВИДЕО)

След загуба от Феликс Оже-Алиасим в четвъртфиналите на иновативния турнир по тенис

Джесика Пегула постигна нова победа на турнира в Чарлстън

Водачката в схемата и шампионка от миналата година Джесика Пегула се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на клей от сериите УТА 500 в Чарлстън (САЩ) с награден фонд 2 300 000 долара.

Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите в Египет

Българката отпусна едва два гейма на съперничката си

Росица Денчева с четвъртфинал в Италия

В следващия си мач българката може да срещне бивша полуфиналистка от Ролан Гарос