Синер победи Циципас на старта на финалния турнир в ATP

Италианецът надви съперника си с 2:0 сета в Торино

Яник Синер постигна чиста победа с 2:0 сета срещу Стефанос Циципас на старта на Финалите на ATP в Торино. Световният №4 и световният №6 се изправиха един срещу друг в първи мач от група A. По-късно днес е двубоят между Новак Джокович и Холгер Руне.

Италианецът Синер прекърши съпротивата на Циципас с по един пробив в двата сета за краен резултат 6:4, 6:4.

В първата част четвъртия в света стигна до пробив в петия гейм и до края печелеше сервисите си.

Вторият сет почна чудесно за Синер – нов пробив за 1:0. В третия гейм италианецът поведе с 0:40 и беше близо до втори пробив, с който да приключи интригата, но Циципас се измъкна.

Все пак стабилното представяне на Синер на начален удар продължи и той затвори втория сет, съответно и мача – 6:4, 6:4.

Александър Толев триумфира с титлата на двойки на турнир от ITF в Истанбул

Чилиец изхвърли Циципас от Рим (ВИДЕО)

Николас Хари с първи полуфинал в турнир от сериите "Мастърс"

Донев на четвъртфинал на тенис курнир в Сърбия

Табило продължава похода си в Рим, стигна 1/2-финал

Чилиецът надви китаеца Чжъчжън Чжан с 6:3, 6:4 за 1:25 час игра

Джокович минал медицински прегледи след удара с бутилка

Сърбинът беше ударен от метална бутилка на Мастърса в Рим

Коко Гоф на полуфинал в Рим

ОБЗОР: Зверев и Циципас на четвъртфинал в Рим (ВИДЕО)

Медведев отпадна

Швьонтек на полуфинал в Рим

"Доволна съм, че сервирах толкова добре", заяви след успеха водачката в световната ранглиста

В Португалия: Андреев отпадна в първия кръг

Преминалият през квалификациите българин загуби от аржентинец след над 2 часа на корта