Стоусър прескочи първия кръг в Токио

Стоусър прескочи първия кръг в Токио

Поставената начело в схемата Саманта Стоусър (Австралия) победи представителката на домакините Ерика Сема с 6:4, 6:2 в мач от първия кръг на турнира по тенис за жени в Япония

Поставената начело в схемата Саманта Стоусър  (Австралия) победи представителката на домакините Ерика Сема с 6:4, 6:2 в мач от първия кръг на турнира по тенис за жени в Япония.

Стоусър, която спечели турнира през 2009 година, стигна до пет аса и спечели пет от шест опита за пробив.

Това направи нейния мач изключително лесен и тя се класира напред след едва час и 16 минути игра в тенис центъра "Уцубо".

По-рано през месеца австралийката отпадна на полуфинал на друг турнир в Токио, а сега ще се бори за първа титла през годината.

В други мачове от турнира в Япония, американката Джейми Хемптън надигра японката Аюми Морита с 6:3, 6:2, докато французойката Полен Парментие се наложи с 6:2, 6:2 срещу своята сънародничка Матилде Йохансон.

Анисимова и Пегула се класираха за третия кръг на турнира по тенис в Дубай

Втората поставена Аманда Анисимова и четвъртата в схемата Джесика Пегула се класираха за третия кръг на турнира по тенис на твърди кортове в Дубай от сериите УТА 1000.

Лиа Каратанчева отпадна на старта в Мидланд

Лиа Каратанчева отпадна в пърия кръг на сингъл на турнира по тенис в зала в Мидланд (САЩ) от сериите УТА 125.

Синер и Медведев бият в Доха

Четирикратният шампион в турнирите от Големия шлем Яник Синер се класира за втория кръг на турнира по тенис на твърда настилка в Доха (Катар) от сериите АТП 500 с награден фонд 2 833 335 долара.

Синер мина с лекота през екзекутора на Гришо от Australian Open

Италианецът се нуждаше от малко над час игра за първа победа в Доха

Донски допусна обрат и отпадна в Ню Делхи

Българинът отпадна на крачка от основната схема

Алкарас: Виждам слабостите си

Водачът в световната ранглиста по тенис Карлос Алкарас смята, че все още има слабости в играта си, дори след като завърши своя кариерен Голям шлем на 22-годишна възраст