Вики Томова отпадна и на двойки на "Уимбълдън"

Вики Томова отпадна и на двойки на "Уимбълдън"

Българката стигна до втория тур на сингъл

Най-добрата българска тенисистка Виктория Томова отпадна в първия кръг на двойки на Откритото първенство на Великобритания.

Томова и Лучия Брондзети (Италия) загубиха от Мию Като (Япония) и Алдила Сутджяди (Индонезия) с 4:6, 4:6 за час и четвърт на корта.

Българката и италианката допуснаха по един брейк в третия гейм и на двата сета, а в същото време пропуснаха всичките си шест възможности за пробив и товма се оказа решаващо.

В надпреварата на сингъл Томова беше елиминирана във втория кръг след поражение в три сета от британката Кейти Боултър.  

НЕВЕРОЯТЕН: Григор Димитров взе първи голям скалп на Уимбълдън! (ВИДЕО)

Българинът надигра на всички нива полуфиналист от Ролан Гарос

Швьонтек мина с разгром през бивша финалистка от Уимбълдън

Защитаващата шампионка вече е в третия кръг на “свещената трева”

Кузманов е на четвъртфинал на Чалънджър в Брашов (ВИДЕО)

Димитър Кузманов се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира на клей от сериите ATP Challenger 75 в Брашов (Румъния) с награден фонд от 97 640 евро

Новак разкри какво прави българинът в щаба му

Сръбската тенис звезда обясни, че Стоянов не изпълнява функциите на психолог, а работи като „треньор по ментално представяне“.

Българин влезе в щаба на Новак Джокович

Българският инвеститор, предприемач и консултант Константин Стоянов влезе в щаба на сръбския тенисист Новак Джокович.

Григор Димитров излиза отново на кортовете на Уимбълдън

Българската звезда в тениса Григор Димитров излиза тази вечер във втория си мач за сезона на Уимбълдън