Янаки Милев на финал в Анталия

Янаки Милев на финал в Анталия

Вижте подробности

 Янаки Милев се класира за финала на сингъл на турнира по тенис на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара. 

Поставеният под номер 1 българин победи на полуфиналите Пиер Делаж (Франция)  с 6:1, 6:3 за 96 минути. Това е четвърта поредна победа за него в надпреварата без загубен сет.

В спор за титлата Милев ще играе срещу Николай Кяер Будиков (Норвегия).

Българинът има три титли на сингъл в кариерата си до момента от турнирите на ITF - всичките в Анталия и на клей кортове.

Турнирът по тенис има стая за трошене

Турнирът от Женската тенис асоциация в Остин, щата Тексас има своя собствена стая за трошене, която е предназначена за състезателките, които искат да излеят гнева си.

Александър Василев загуби във втори кръг в Анталия

Националът на България за Купа „Дейвис" Александър Василев отпадна във втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей в турския курорт Анталия с награден фонд 15 000 долара.

Водачът в схемата Зверев отпадна във втория кръг в Акапулко

Водачът в схемата Александър Зверев загуби във втория кръг на тенис турнира в мексиканския курорт Акапулко с награден фонд от близо 2,5 милиона долара.

Анас Маздрашки тръгна с победа в Египет

Същевременно Илиян Радулов загуби в първи кръг в Анталия

Винъс Уилямс отпадна в първия кръг на тенис турнира в Остин

Винъс Уилямс отпадна в първия кръг на тенис турнира УТА250 на твърда настилка в Остин (САЩ).

Григор допусна четвърта поредна загуба и отпадна в Акапулко (ВИДЕО)

Фалстарт на сътрудничеството между българина и Давид Налбандиян