Йоана Константинова загуби финала на двойки на турнир в Германия

Йоана Константинова загуби финала на двойки на турнир в Германия

Вижте подробности

Йоана Константинова завърши на второ място на двойки при девойките на турнир от категория J300 в Бамберг (Германия), съобщи официалният сайт на Българската федерация по тенис. 17-годишната българка и Мари Сламеникова от Чехия отстъпиха във финала с 6:7(8), 4:6 на Мариела Тамм и Соня Женихова от Германия.

Въпреки това постижението на младата ни тенисистка може да бъде окачествено като голям успех.

Полша е последният полуфиналист на "Юнайтед Къп"

След победа над Австралия с 2:1 в Сидни

Страхотен Иван Иванов на полуфинал в Манакор

17-годишният българин елиминира третия в схемата Йосип Шимунджа

Янаки Милев на финал

Българският тенисист ще спори за титлата в Анталия

Синер срещу Алкарас в мултимилионен мач

Световните номер едно и две в мъжкия тенис - Карлос Алкарас и Яник Синер, ще се срещнат помежду си на деномнстративен мач в корейския град Инчон тази събота, пише вестник "Екип".

Вавринка се завръща в Големия шлем

Бившият шампион Стан Вавринка, както и австралийците Джордан Томпсън и Крис О’Конъл, получиха уайлд кард за участие в основната схема на Australian Open.

Григор пак отказа на България

Най-добрият български тенисист Григор Димитров е получил покана да участва в двубоя на България срещу Белгия от Световната група на Купа „Дейвис“, но е отклонил предложението.