Жалко! Контузия спря Григор от турнира в Пекин

Жалко! Контузия спря Григор от турнира в Пекин

Вижте подробности

Григор Димитров се отказа от участие на турнира от категория АТР 500 в Пекин. Българинът, който беше пети поставен в основната схема на надпреварата, трябваше да стартира участието си в петък, с мач срещу опитния испанец Роберто Баутиста Агут. 

Причината за решението на хасковлията е контузия.

Григор имаше своите проблеми още по време на US Open, а той очевидно не бе възстановен оптимално по време на демонстративния турнир Laver Cup, когато отново изпитваше видима болка по време на  мача си срещу Алехандро Табило.

Първата ни ракета не е напълно възстановен и не иска да рискува, заради което се оттегли от участие в Пекин, където трябваше да участва за девети пореден път.

Успешно начало за Медведев в Хале

Руснакът Даниил Медведев записа 20-ата си победа през 2025-а година

Виктория Томова отстъпи със седем места в света на тениса

Първата ракета на България при жените Виктория Томова отстъпи с нови седем места в седмична ранглиста на сингъл на Женската тенис асоциация (УТА).

Григор Димитров запази позицията си в световната ранглиста

Активът на първата ни ракета е 2205 точки.

Ясна е първата съперничка на Вики Томова в Берлин

Виктория Томова ще играе срещу чехкинята Катержина Синякова в първия кръг на турнира по тенис за жени в Берлин

Фриц грабна титлата в Щутгарт

Тейлър Фриц развали празника на Щутгарт, който чакаше своя представител Александър Зверев да вдигне титлата

Елизе Мертенс с първа титла на трева

Белгийката спечели титлата в Хертогенбош

Вики Томова се класира за основната схема в Берлин

След победа над полякиня

Каратанчева загуби финал в Чехия

Българката е вицешампионка на двойки

Обрат: Григор аут от турнира в Куинс

Негов съперник трябваше да е Гаел Монфис