Араби с оферта за Амос Юга

Араби с оферта за Амос Юга

Вижте подробности

Амос Юга може да смени клубната принадлежност през лятото. ЦСКА е получил оферта за 30-годишния футболист. Тя е от арабски клуб, пише Блиц.

Националът на ЦАР започна кампанията като дефанзивен халф, но впоследствие бе преквалифициран в централен защитник от Саша Илич.

Именно като такъв бе ползван в повечето от мачовете на 31-кратните шампиони. Той има 26 двубоя в Първа лига през кампанията, като отбеляза 1 гол – при 1:2 от Лудогорец в Разград.

Юга наскоро поднови договора си с клуба. Преди около месец от „Армията“ обявиха, че Амос е преподписал, а споразумението е за срок от 3 години.

По време на зимната пауза към играча имаше интерес от чуждестранни тимове, но ЦСКА не бе склонен на трансфер.

През лятото ЦСКА почти сигурно ще осъществи изходяща сделка за сериозна сума. Такава се очаква да вкара в касата на клуба таранът Дюкенс Назон.

Той е в плановете на клуб от Китай. Парите, които червените държат да получат за национала на Хаити, са над 2 милиона евро.

Борнемут на практика потвърди трансфера на Керкез в Ливърпул

След като привлече негов заместник - ляв защитник от Рен

Септември (София) подписа с Бауренски и Янко Георгиев

Столичани вече имат 3 летни попълнения

Три френски клуба искат нападател на Левски

Клермон, Гинган и Монпелие следят Мустафа Сангаре

Байерн (Мюнхен) продава половин дузина футболисти

Баварците вадят на сергията още шестима

В Англия: Манчестър Сити продава Грийлиш

„Гражданите“ искат 50 млн. паунда за халфа

Тотнъм цака Манчестър Юнайтед за Мбемо

Нападателят на Брентфорд е желан от досегашния си треньор Томас Франк в Лондон

Потвърдено: Бразилско крило подсилва ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

През изминалия сезон Елиас Франко има 31 мача и 17 гола

Реал (Мадрид) представя утре Трент Александър-Арнолд

Това означава, че английският национал ще е на линия за Световното клубно първенство

Манчестър Сити представи защитник на Уулвърхемптън

Манчестър Сити привлече Раян Аит-Нури с договор за пет години