Банско взе точка срещу Оборище в Панагюрище

В среща от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига Оборище завърши 0:0 като домакин с отбора на ФК Банско. Получи се равностоен мач в който домакините могат повече да съжаляват за изпуснатите три точки.

През първото полувреме изведеният сам срещу вратаря на гостите Константин Богданов не успя да го преодолее. В 88-ата минута капитанът Валентин Миленов необезпокояван от никого шутира в ръцете на вратаря. В следващия кръг панагюрци гостуват на Ботев Ихтиман, а Банско домакинства на Славия II.

След този мач панагюрци са 14-и с 15 точки и са на точка от опасната зона, докато техният опонент е на 9-ата позиция с 21 точки. Това е шести пореден мач без победа за Оборище, като отборът има две ремита и четири загуби.