Беласица поднови тренировки в Първомай

Беласица поднови тренировки в Първомай

Вижте подробности

След 2 дни почивка, дадена от треньора на мъжкия отбор на ОФК „Беласица“ Даниел Моралес, в сряда следобед бразилският специалист възобнови заниманията на футболистите на терена в село Първомай.

Той в момента е най-добрият на територията на община  Петрич и местния кмет и ръководството на ФК „Огражден 1955“, играещ в областната група, предоставиха с най-голямо удоволствие за ползване от петричкия тим.

Всички налични футболисти, включително и контузения по време на мача срещу „Струмска слава“ Радомир бразилец Лукас Гроси, и по-дълго отсъстващия Симеон Бояджиев, се готвят на пълни обороти с колегите си.

Планиран е и лагер в Пловдив в неделя на групата футболисти, на които ще разчита старши треньора Даниел Моралес за мача срещу „Ботев“ Пловдив ІІ. Там ще се проведе и последната тренировка ден преди двубоя.

Съвсем внимателно се проучва играта на противника, наблюдавайки видеозаписи на изиграни срещи, като най-добра представа за това има наставникът на петричкия тим Даниел Моралес, който наблюдава в Перник мача от първия кръг за първенството на втора професионална лига „Миньор“ – „Ботев“ Пловдив ІІ.

 

Двама от водещите нападатели на Несебър си тръгват

Виктор Янев и Валентин Сливов са решили да търсят късмета си на по-високо ниво

Костадин Видолов е новият треньор на Спартак (Пловдив)

Костадин Видолов ще бъде представен пред отбора на 23 юни

Георги Иванов награди победителите в турнира за Купата на АФЛ

Ямбол взе трофея

През следващия сезон Черноморец (Балчик) ще гони максимума

Това заяви треньорът на тима Ивайло Станчев

Ямбол спечели с дузпи Купата на Аматьорската лига

След драматична победа над Черноморец (Балчик) с 4:3 и 2:2 в редовното време

ФК Севлиево влезе във Втора лига с победа

Тимът на Сашо Ангелов громи Партизан

Официално: Вихрен се завърна в професионалния футбол

Тимът на Борислав Кьосев

Неостаряващият Виктор Шишков донесе безценна победа за Пирин (ГД)

Отборът победи за втори път през сезона съседите от Банско

Благовест Танев дебютира като арбитър в Трета лига

23 годишният футболен съдия от Петрич Благовест Танев направи успешен дебют като главен арбитър в Трета лига