„Чавдар” победи дубъла на ЦСКА-София с 4:1

Сериозен успех за отбора от Етрополи

Отборът на „Чавдар” Етрополе се наложи с 4:1 като домакин на ЦСКА-София II в двубой от 1-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Още в 5-ата минута „Чавдар” откри резултата, а автор на гола стана Николай Ботев. Точно след половин час игра, домакините вече водеха с 2:0, след като Борис Димитров изпълни прекрасно пряк свободен удар. В 47-ата минута Ивайло Марков вкара третото попадение за „Чавдар”. В 75-та минута гостите от София върнаха едно попадение в мача.

В 89-та минута след бърза контраатака Кирил Янакиев отбеляза за етрополци и оформи крайното 4:1.

След мача известния футболен специалист, сега наставник на ЦСКА ІІ Стамен Белчев, сподели: „Тотално съм разочарован от играта на нашите футболисти през целия мач. Не се изпълниха указанията ми на терена. Не се игра с нужната мотивация. Отървахме се от по-тежка загуба от отбора на „Чавдар” Етрополе”.