Локо (ГО) на точка от промоция във Втора лига

Локо (ГО) на точка от промоция във Втора лига

"Железничарите" разгромиха със 7:1 Боруна

Локомотив (Горна Оряховица) постигна разгромна победа със 7:1 срещу Боруна (Царева ливада) като домакин в мач от от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините са лидери с актив от 67 точки и са само на точка от спечелване на първенството.

На практика при тях всичко е ясно и отборът ще играе във Втора лига догодина, което е голям успех за “железничарите”. С по два гола се отчетоха Георги Колев и Мариян Иванов, а по един вкараха Кристиян Дечев, Кристиян Райчев и Димитър Байдаков.

До почивката резултатът бе 5:0 в полза на домакините, а през второто полувреме съвсем в реда на нещата оборотите поспаднаха.

Чакат Ники Кънчев на голямо събитие (ВИДЕО)

Публиката на Урвич (Пасарел) готви поредното си шоу

Академик отново 2-и след успех в Павликени

Напрежение в мача от Трета лига

Спартак (Пловдив) громи Родопа

"Гладиаторите" твърдо на втората позиция

Черноморец (Балчик) на финал при аматьорите

Никола Владев герой в Дряново

Божинов поздрави Севлиево

Тимът се завръща в професионалния футбол

Третият отбор на ЦСКА би дубъла на Левски в Трета лига

Втори успех за "червените" над големия съперник

Борислав Кьосев поема към Трета лига

Борислав Кьосев е новият треньор на Вихрен Сандански, който се бори за промоция във Втора лига

Божинов бележи в Трета лига за Севлиево

Синът на Валери Божинов - Валери- младши, вкара гол за Севлиево срещу Павликени при победата с 6:0 в Югозападната Трета лига.

Вихрен с обрат над Балкан

Тимът от Сандански държи върха