Сливен пропусна две дузпи срещу дубъла на Берое

Мачът завърши 0:0

Дубълът на Берое и Сливен завършиха 0:0 в мач от 25-ия кръг на Югоизточна Трета лига. По този начин двата отбора продължават да са на дъното на класирането. Съдията Владимир Вълков се превърна в главно действащо лице през второто полувреме, отсъждайки две дузпи за гостите, пише Kota Sport.

Димитър Алтънов спаси първата дузпа изпълнена от Петър Принджев. След тази дузпа за Сливен, последваха силни минути за Берое, като отборът на Веселин Пенев потърси победата, но домакините направиха няколко много сериозни пропуска пред вратата на Димитър Митев, който се превърна в герой за гостите.

Най-сериозното положение за Берое бе към края на мача, когато Антониу бе изведен сам срещу Митев, но вратарят се намеси решаващо и спаси.

Втората дузпа за Сливен Вълков свири буквално в заключителните секунди на срещата, което беше още по-скандалното, че съдията отсъди дузпа при много спорни обстоятелства за игра с ръка.

Дузпата бе изпълнена от Иван Стоянов, но топката срещна левия страничен стълб на вратата на Алтънов. Берое е предпоследен деветнадесети с 16 точки, а Сливен е последен с 13 точки.