Витоша (Бистрица) победи Оборище с ранен гол

Гигант и ЦСКА 1948 ІІІ с реми в Съединение - 1:1

На стадион „Академик“ на терена с изкуствено покритие, в контрола се срещнаха отборите на „Витоша“ Бистрица и „Оборище“ Панагюрище.

В 15-та минута Стефан Аличков открадна топката от защитник на „Оборище“ , напредна и простреля вратаря Майкъл Матев за 1:0. Този резултата се запази до края на спаринга, като по 2 пропуска направиха Кристиян Николов с глава и Николай Замфиров с крак за домакините и на два пъти Петко Петков за гостите.

В град Съединение местният „Гигант“ и ЦСКА 1948 ІІІ завършиха 1:1.

Първи в срещата отбелязаха гол домакините, след като Християн Казаков след лошо избита топка от защитата на гостите от 17-18 метра от воле изпрати топката в мрежата за 1:0. Опитите на гостуващия тим за промяна на резултата се оказаха неуспешни.

През втората част на мача по-добрият отбор на терена бе този на армейския тим. Васил Димитров и Самуил Мечев се озоваха в чисти голови ситуации, но бяха неточни срещу вратаря на домакините.

В 69-та минута Адриан Тодоров след атака по десния фланг центрира удачно топката в наказателното поле на домакините и непокрития Васил Димитров с глава изравни за 1:1. До края на срещата до промяна на резултата не се стигна.