4-а поредна победа за Славия след 3:0 над Ботев

4-а поредна победа за Славия след 3:0 над Ботев

Волейболният отбор на Славия постигна 4-та победа в Суперлигата на България, след като надигра като гост последния в класирането Ботев (Луковит) с 0:3 (18:25, 24:26, 23:25) в мач от 8-ия кръг, игран тази вечер в зала "Христо Ботев" в Луковит.

Волейболният отбор на Славия постигна 4-та победа в Суперлигата на България, след като надигра като гост последния в класирането Ботев (Луковит) с 0:3 (18:25, 24:26, 23:25) в мач от 8-ия кръг, игран тази вечер в зала "Христо Ботев" в Луковит.

По този начин "белите" се изкачиха на 5-то място във временното класиране с 12 точки след 4 победи и 4 загуби, колкото има и 6-ия Монтана, но с мач повече, докато волейболистите на Ботев продължават да са на последното 12-то място без победа до момента.
Бленджини пое женски клубен отбор

Старши треньорът на националния отбор на България по волейбол за мъже Джанлоренцо Бленджини, който наскоро поднови договора си с родната федерация до 2028 година, ще води и клубен тим в Италия.

Бленджини: Отказах няколко оферти заради България

Целта е да покажем най-добрата ни игра на ЕвроВолей 2026

Илия Петков: Силно се надявам усмивката ми да е още по-широка след Евроволей

„Аз лично съм повече от доволен от удължаването на договора на Бленджини“, заяви волейболният национал

Венислав Антов: Емоциите преди Европейското първенство са безгранични

Разпределителят Стоил Палев призна, че отговорностите са значително по-сериозни след спечелването на сребърните медали от Мондиала

Грозданов е доволен от работата с Бленджини

Капитанът на националния отбор по волейбол призна за умора преди началото на Европейското първенство

Бленджини: Има неща, върху които трябва да работим

Селекционерът остава съсредоточен върху класирането на България за олимпийските игри през 2028 година