Алекс Николов пропуска следващия мач на Лубе

Алекс Николов пропуска следващия мач на Лубе

Причината за това е наказание

Голямата звезда на Кучине Лубе Чивитанова - Александър Николов, ще пропусне последния мач на отбора си от есенния полусезон в италианската Суперлига.

Българинът е с наказание за един двубой заради натрупани картони. Лубе играе с Алианц Милано.

Клубът на Николов остана разочарован от решението на Дисциплинарната комисия. След преглеждане на записите от страна на Лубе не са намерени доказателства за неправомерно поведение от страна на българския волейбол.

От Лубе припомнят, че мачът е бил белязан от феърплей и великолепна публика. Николов е водещият реализатор в италианския шампионат.

Левски обърна Монтана в първия четвъртфинал

“Сините” са на победа от полуфиналите

Златен гейм върна Добруджа във волейболния елит

Добрич ликува след 3:0 над Металург

Марица, Левски и ЦСКА на полуфиналите в женското волейболно първенство

Отборите на Марица, Левски и ЦСКА се класираха за полуфиналите в женското волейболно първенство, след като спечелиха с по 2:0 победи своите четвъртфинални серии.

Александър Николов с 25 точки класира Кучине Лубе Чивитанова на полуфинал (ВИДЕО)

Българският волейболист Александър Николов отново беше най-добър за отбора на Кучине Лубе Чивитанова и реализира 25 точки за победата с 3:1 гейма (25:22, 25:27, 25:17, 26:24) над защитаващия титлата си в италианското волейболно първенство тим на Трентино.

ОБЗОР: Марица стартира успешно в плейофите, ЦСКА, ЦПВК и Левски също бият в НВЛ

Вторите срещи от четвъртфиналите са насрочени за 19 март

Александър Николов поведе Чивитанова с 19 точки при втория успех срещу шампиона Тренто (ВИДЕО))

Родният национал изигра много силен мач