Берое с първо ново попълнение

Берое с първо ново попълнение

Заралии взеха Николай Манчев

Волейболният Берое привлече разпределителя Николай Манчев, който за последно бе част от Пирин (Разлог). Това съобщиха от клуба на официалната си страница във Фейсбук.

Освен в Пирин (Разлог), 28-годишния волейболист е играл в унгарския Фино Капошвар, румънския ЛПС Пиатра Неамт, както и българските Левски Бол, Марек (Дупница Дунав (Русе) и Добруджа 07 (Добрич).

Междувременно от клуба обявиха раздялата си с Махди Бен Тахер и Брано Ханушек, чиито договори изтекоха. Берое зае четвърто място в крайното клсиране на Супер Волей и през следващия сезон ще вземе участие в Купата на Европейска конфедерация по волейбол (Challenge Cup), както и в турнира за Суперкупата на България.

Марица обърна ЦПВК и ще спори с Левски за купата

Очаква ни повторение на финала от миналата година

Левски на финал след драма срещу ЦСКА

Левски се наложи над ЦСКА с 3:2 гейма (19:25, 25:18, 25:11, 14:25, 18:16) в първия полуфинален двубой за Купата на България.

Дерби между ЦСКА и Левски за Купата на България

Марица ще срещне ЦПВК във волейболните полуфинали при дамите

Фаворитите се класираха за полуфиналите на Купата на България по волейбол при жените

Защитаващият трофея си Марица Пловдив постигна категоричен успех с 3:0 гейма над Миньор Перник

Марица и Левски са на полуфинал за Купата на България

Остава да разберем имената и на другите два победителя в четвъртфиналите на дамската надпреварата

Любо Ганев: Показахме, че можем да обединим нацията

Президентът на БФВолейбол Любомир Ганев направи равносметка на 2025 година за родния волейбол, в която не липсваха сериозни успехи

Локомотив Авиа с първа загуба, Славия също падна във волейболното първенство

Берое 2016 и Монтана с победи в НВЛ

Желязков: Винаги победа срещу ЦСКА си е победа срещу ЦСКА

“Браво на момчетата, че устискаха до последно”, добави треньорът на Левски

Левски с драматична победа над ЦСКА в дербито (ВИДЕО)

“Сините” стигнаха до успеха след обрат от 1:2 гейма