БГ Тренто достигна до трети пореден финал в Шампионската лига

БГ Тренто достигна до трети пореден финал в Шампионската лига

Играчите на Радостин Стойчев разбиха с 3:0 Ястржебски (Вегил)

Отборът на Трентино БетКлик (Тренто) достигна за трета поредна година до финала на Шампионската лига. Тимът, където треньор е Радостин Стойчев, победи с катогеричното 3:0 (25:16; 27:25; 25:22) полския Ястржебски (Вегил) в полуфиналната среща помежду им.

Българските волейболисти на Тренто Матей Казийски и Цветан Соколов взеха участие в срещата, докато Валентин Братоев не попадна в групата за мача.

Казийски завърши двубоя с 11 точки, докато Соколов се отчете с две и влезе в игра по време на третия гейм.

Така Тренто за трети пореден път ще играе във финалния мач, където съперник на отбора ще бъде победителя от сблъсъка Зенит (Казан) – Динамо (Москва).

Емоциите от първата ни победа на Световното по волейбол (СНИМКИ)

Българската федерация по волейбол публикува галерия от снимки след първата ни победа на Световното първенство за мъже - 3:0 над Германия. 

Словения би Чили в нашата група на Световното по волейбол

Словения победи Чили с 3:0 (25:19, 25:20, 25:16) на старта си на Световното първенство по волейбол за мъже във Филипините.

Иван Иванов със загуба в дебюта си за Купа “Дейвис”, Финландия изравни

Българинът отстъпи пред двукратен АТР финалист

Винярски: Имахме шансове в първия и втория гейм

Наставникът на Германия говори след победата на България

Алекс Николов: Дано успеем и срещу Словения

Националният отбор на България по волейбол започна с победа над Германия с 3:0 (40:38, 25:22, 25:20) участието си на Световното първенство във Филипините

Бленджини: Това е само първи мач

Селекционерът на националния отбор на България Джанлоренцо Бленджини изрази задоволството си от успеха на старта на Световното първенство

НЕВЕРОЯТНО! Разбихме Германия на Мондиал 2025 - 3:0 (ВИДЕО)

Алекс Николов бе големият герой за България с 27 точки

Нефтохимик 2010 и Георги Братоев се разделиха

Волейболният Нефтохимик 2010 (Бургас) се раздели по взаимно съгласие с разпределителя Георги Братоев, съобщават от отбора.

Алекс Грозданов: Ще бъдем в перфектно състояние за първия мач от световното

Капитанът на българския национален отбор по волейбол Алекс Грозданов даде специално интервю за БНТ преди началото на световното първенство във Филипините