Бразилия-Русия и Сърбия-Куба са полуфиналите в Белград

Бразилия-Русия и Сърбия-Куба са полуфиналите в Белград

Отпаднаха и последните неизвестни около четирите отбора, които продължават надпреварата в тазгодишното издание на Световната лига по волейбол, чийто домакин на финалната фаза е сръбската столица Белград.

Отпаднаха и последните неизвестни около четирите отбора, които продължават надпреварата в тазгодишното издание на Световната лига по волейбол, чийто домакин на финалната фаза е сръбската столица Белград.

След изиграването на заключителните двубои в групите, вече са налице и полуфиналните двойки: Бразилия – Русия и Сърбия – Куба.

Това стана факт, след като тима на домакините се наложи късно тази вечер над отбора на Сборная с 3:1 гема (25:23, 25:23, 23:25, 25:21) и с актив от 6 точки оглави класирането в група E, докато руснаците останаха втори, а с две загуби състезанието напуснаха миналогодишните победители от САЩ.

В група F очаквано Бразилия не срещна затруднения и във втората си среща, този път срещу отбора на Аржентина – 3:0 (25:20, 25:22, 25:20), като по този начин изпрати гаучосите вкъщи, а момчетата от “острова на свободата” останаха втори.

 

Александър Николов е в Идеалния отбор на втората седмица на ВНЛ

Той бе сред най-резултатните в Бургас

Националният отбор по волейбол за мъже до 19 г. с три контроли срещу Бразилия

Мирослав Живков взе група от 17 волейболисти

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи

Волейболна легенда: Атмосферата в "Арена Бургас" е идеална

„Националите показват, че могат да влязат в осмицата“, смята Димитър Златанов

Обявиха състоянието на Симеон Николов

Аут е за две седмици

Симеон Николов няма фрактура

Волейболистът ще отсъства 2-3 седмици, под въпрос е за турнира в Полша