Държавата преведе 550 000 долара, "Арена Армеец" ще приеме финалите на Световната лига

Държавата преведе 550 000 долара, "Арена Армеец" ще приеме финалите на Световната лига

Министърът на физическото възпитание и спорта – Свилен Нейков, обяви на специална пресконференция днес, че държавата е превела 550 000 долара (850 000 лева) за провеждането на финалите на Световната лига по волейбол в „Арена Армеец” в София

Министърът на физическото възпитание и спорта – Свилен Нейков, обяви на специална пресконференция днес, че държавата е превела 550 000 долара (850 000 лева) за провеждането на финалите на Световната лига по волейбол в „Арена Армеец” в София.

”Сумата от 550 000 долара, което прави 850 000 лева, беше преведена и няма да загубим домакинството на Световната лига”, поясни Свилен Нейков.

Той заяви, че всичко това се прави с цел да бъде осигурено спокойствие на състезателите и треньорите за подготовката. „Спазили сме всички срокове”, заяви министърът на физическото възпитание и спорта.

Полша е шампионът в Лигата на нациите след успех над Италия

Националният отбор на Полша спечели за втори път Волейболната лига на нациите

Бленджини обяви кои започват подготовка за Световното първенство

Мартин Божилов е взел решение да се откаже от националния отбор

Словения шокира Франция и е 1/2-финалист в Лига на нациите

Словенците ще срещнат Италия в спор за място на финала

Намалиха броя на чужденките в женското волейболно първенство

Вижте подробности

Страхотно! България е в топ 8 (ВИДЕО) на Световното в Ташкент

След драматична победа над САЩ

България срещу САЩ на Световното по волейбол

Националният отбор на България за  мъжае до 19 години ще играе срещу САЩ на 1/8-финалите на Световното първенство в Ташкент (Узбекистан).

Министър Пешев награди световните шампионки по волейбол

Състезателките от националния отбор и треньорите ще получат премии от ММС

Полша завоюва бронза във женската Лига на нациите

Домакинките надвиха Япония в спора за третото място

България U16 с нова победа на ЕвроВолей 2025

Утре младежите излизат срещу Турция