Доби Христоскова при шампионките и за новия сезон

Марица преподписа с посрещачката

Посрещачката на Марица (Пловдив) Добрина Христоскова остава в отбора и за новия сезон 2024-2025. Доби ще помогне в битките в Шампионска лига, НВЛ и Купа България.

През миналия сезон пловдивчанката успя да спечели нов златен дубъл с Марица. Добрина Христоскова има шест шампионски титли с Жълто-сините, четири пъти печели Купа България и един път Суперкупата на страната. През изминалия сезон тя беше определен и за най-добър играч – MVP във финала за Купата.

Волейболистката е продукт на школата на Марица, а в България е играла и като преотстъпена в Раковски (Димитровград). В чужбина Доби е защитавала цветовете на словенския Анкаран-Хърватини (Анкаран).

Добрина Христоскова става третата волейболистка на шампионките през новия сезон. В Марица остават още и Жана Тодорова и Борислава Съйкова.

ВК Марица (Пловдив) пожелава успех на Доби през новия сезон – нов златен дубъл и победи в Шампионската лига.

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години