Добриана Рабаджиева: Искаме медал от Евро 2013

Добриана Рабаджиева: Искаме медал от Евро 2013

"В никакъв случай няма да бъде лесно, защото силите в Европа са изравнени"

Целта пред България на Евро 2013 по волейбол за жени трябва да бъде спечелването на медал, категорична е една от основните състезателки на националния ни отбор Добриана Рабаджиева.

Българките се класираха за шампионата на Стария континент след спечелените шест победи в двата квалификационни турнира - във Варна и в Унгария.

"Минахме през доста трудности, но Марчело Абонданца успя да направи от нас един невероятен колектив. Побеждавахме във всеки мач точно поради тази причина – страхотният колектив. Напълно заслужено извоювахме класирането за европейското първенство.

Наистина се надявам догодина да направим по-добро представяне. Отборът напредна много и са надявам да продължаваме така. Разглеждах отборите, които вече се класираха за европейския шампионат.

В никакъв случай няма да бъде лесно, защото силите в Европа са изравнени. Вече имаме и наша си цел - медал от Евро 2013", заяви Рабаджиева при завръщането на отбора в София.

Найденов: Всичко е на 90% уредено с Матей Казийски

Треньорът на Локо Авиа разкри подробности за сензационния трансфер

РАЗКРИТИЕ: Матей Казийски се завръща в България!

Сензационен трансфер в българския волейбол ще стане официален съвсем скоро

Националките ни до 21 години разбиха САЩ с 3:0 и са на 1/4-финал! (ВИДЕО)

Волейболистките от националния отбор на България U21 изиграха най-добрият си двубой на Световната първенство за девойки до 21 години в Сурабая (Индонезия)

Диагонал напусна Марица

Ралина Дошкова вече не е част от шампионките

Антонина Зетова определи групата за Тайланд, взе четири световни шампионки

Антонина Зетова включи в групата за мондиала в Тайланд четири от световните шампионки, които триумфираха с титлата до 19 години

Победа над Тайланд прати волейболистките на 1/8-финал на Световното

Чака ни тежък мач със САЩ

Международната федерация по волейбол: България намира своя ритъм

FIVB посвети материал на женския ни отбор

Антонина Зетова: Христина Вучкова е новият капитан на отбора

Елица Атанасийевич е безспорен лидер, но няма незаменими хора, призна селекционерът

Антонина Зетова с коментар за отсъствието на Елица Атанасиевич на Световното

Разочарованието на всички хора, призна селекционерът на България