Добруджа 07 ще се подготвя в Добрич през зимата

Добруджа 07 ще се подготвя в Добрич през зимата

„Видя се, че Ботев, както и всеки един тим от Суперлигата, не трябва да се подценява”, заяви президентът на клуба

Добруджа 07 спечели очаквана победа, но се видя, че Ботев, както и всеки един тим от Суперлигата, не трябва да се подценява.
Това заяви президентът на ВК Добруджа 07 Веселин Велев след победата с 3:1 гейма на Ботев Луковит в среща от осмия кръг на волейболната Суперлига при мъжете.

„Първият гейм бе доста интересен, но смятам, че беше необходим на момчетата да минат през такова изпитание. След това треньорското ръководство явно бе взело правилното решение и показахме нашата игра. Накрая успяхме да победим за радост на многобройната ни публика”, допълни клубният шеф и добави пред пресцентъра на клуба, че подготовката през зимната пауза ще протече в Добрич, тъй като отборът разполага с добри условия.

След успешната година Велев очаква спортната общественост да оцени труда на волейболистите и за първи път след много години сред десетте най-добри спортисти на Добрич да има и представители на волейбола.

Треньорът на Ботев (Луковит) Петър Драгиев пък поздрави домакините за победата и сподели, че достойно са се борили за нея.

Криско се включва в бенефиса на Теди Салпаров

Една от най-популярните музикални звезди на България - Криско, ще бъде специален участник в бенефиса на бившия волейболен национал Теодор Салпаров. 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”

Бленджини: Страхотно представяне

Селекционерът на мъжкия национален отбор по волейбол Джанлоренцо Бленджини бе щастлив след успеха срещу Украйна в Лигата на нациите