Добруджа 07 спечели коледен турнир по волейбол за момчета

Добруджа 07 спечели коледен турнир по волейбол за момчета

ВК Добруджа 07 спечели коледен турнир по волейбол за момчета до 13-годишна възраст. Надпреварата се проведе в Двореца на културата и спорта във Варна и бе организирана от Сдружение „Приятели на волейбола”

ВК Добруджа 07 спечели коледен турнир по волейбол за момчета до 13-годишна възраст. Надпреварата се проведе в Двореца на културата и спорта във Варна и бе организирана от Сдружение „Приятели на волейбола”. В най-интересния двубой на турнира възпитаниците на Петър Пенев се наложиха с 2-1 над домакините от Черно море – БАСК, съобщават от пресцентъра на Изида и ВК Добруджа 07. Добричлии завършиха без загуба, като в празничната проява взеха две категорични победи и над съставите на Перун (Варна) и Родина (Суворово). Призьорите получиха медали и купи, като домакините зарадваха всички участници и с топки.

"Искам да благодаря на организатора от името на нашето клубно ръководство за поканата да вземем участие в този турнир и да засвидетелстваме уважението си едни към други – състезатели, треньори и всички, които работят за популяризирането на волейбола сред подрастващите в нашия регион. Огромна благодарност изказвам и на нашите верни привърженици – родителите на нашите момчета, които ни последваха от Добрич до Варна, за да ни подкрепят. Нека това първо място бъде нашият коледен подарък за тях. Пожелавам на момчетата и техните семейства весели Коледни и Новогодишни празници. Нека 2014-та да им донесе здраве, любов и много щастливи мигове по волейболните терени!", заяви за пресцентъра на Изида и ВК Добруджа 07 треньорът на добричлии Петър Пенев. 

Тур загуби драматично в дебюта на Аспарух Аспарухов

Българинът се отчете с 14 точки

Мартин Атанасов с победа в Индонезия (ВИДЕО)

Световният вицешампион с националния отбор на България Мартин Атанасов постигна втора поредна победа с новия си клуб Джакарта Бхаянгкара Пресиси във Финалната четворка на индонезийската Proliga.

Марица (Пловдив) отнесе ЦСКА на полуфинал

Вторият мач е на 7 април в София

Бленджини се щракна с Яник Синер

Селекционерът на мъжкия национален отбор на България по волейбол Джанлоренцо Бленджини се срещна със своя сънародник Яник Синер в Монте Карло

Блестящи Мони Николов и Локомотив надвиха шампиона Зенит Казан (ВИДЕО)

Воденият от Пламен Константинов отбор поведе с 1:0 победи в полуфиналната серия

Локомотив Авиа победи Нефтохимик 2010 в първия мач от полуфиналите (ВИДЕО)

Вторият мач от полуфиналната серия е на 6 април в Бургас