Добруджа е първият финалист за Купа България

Финалът на надпреварата е в събота

Добруджа 07 (Добрич) победи Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:1 (17:25, 25:17, 25:14, 25:19) в първия 1/2-финал за Купа България 2015, който се игра в спортната зала „Добротица“.

Момчетата на Мирослав Живков загубиха първия гейм, но в минутите до края подобриха значително играта си и заслужено си спечелиха място в спора за титлата в събота. В основата на обрата определено бе страхотният начален удар, който изпълняваха „добруджанци“.

В 4-ия гейм домакините отново успяха да си осигурят ранен аванс (8:3), но бургазлии не се предадоха и с много добра игра в защита стопиха изоставането си до 16:17. За тяхно съжаление сякаш и умората си каза думата и до края на гейма допуснаха някои непредизвикани грешки, които ги лишиха от възможността да вкарат срещата в тайбрек.

Вторият 1/2-финал е между ВК Монтана и защитаващия титлата си Левски Боол (София). Финалът на надпреварата е в събота.

Трентино с четвърта Шампионска лига по волейбол (ВИДЕО)

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред

Удар за волейболистите ни: Алекс Николов аут за цялата Лига на нациите