Добруджа печели служебно срещу Миньор във волейболния шампионат

Добруджа печели служебно срещу Миньор във волейболния шампионат

Гостите от Перник отказали да пътуват до Добрич за мача в събота

Волейболен клуб Добруджа 07 печели служебно с 3:0 гейма срещата от 8-ия кръг на Висшата лига срещу Миньор (Пк).

Мачът трябваше да се играе на 15 декември (събота) от 17:00 часа в зала „Добротица”, но няма да се проведе.

Причината – гостите от Миньор са информирали официално волейболната федерация, че няма да пътуват до Добрич, защото имат само шестима здрави състезатели. 
Бленджини пое женски клубен отбор

Старши треньорът на националния отбор на България по волейбол за мъже Джанлоренцо Бленджини, който наскоро поднови договора си с родната федерация до 2028 година, ще води и клубен тим в Италия.

Бленджини: Отказах няколко оферти заради България

Целта е да покажем най-добрата ни игра на ЕвроВолей 2026

Илия Петков: Силно се надявам усмивката ми да е още по-широка след Евроволей

„Аз лично съм повече от доволен от удължаването на договора на Бленджини“, заяви волейболният национал

Венислав Антов: Емоциите преди Европейското първенство са безгранични

Разпределителят Стоил Палев призна, че отговорностите са значително по-сериозни след спечелването на сребърните медали от Мондиала

Грозданов е доволен от работата с Бленджини

Капитанът на националния отбор по волейбол призна за умора преди началото на Европейското първенство

Бленджини: Има неща, върху които трябва да работим

Селекционерът остава съсредоточен върху класирането на България за олимпийските игри през 2028 година