Еър Теди и Галатасарай ще се борят за бронза

Еър Теди и Галатасарай ще се борят за бронза

Националът завърши с 6 точки

Националът Теодор Тодоров и неговият Галатасарай ще се борят за бронза в турското първенство, след като отстъпиха като гости на Аркас Спор (Измир) с 1:3 (-20, 25, -13, -22) във втората полуфинална среща помежду им. Първият двубой от серията беше спечелен от волейболистите на Глен Хоуг със същия резултат.  

 

Българският центр игра стабилно и приключи с 6 точки (2 блокади). Най-резултатен бе бившият състезател на Марек Окелло Дауди с 19 точки (1 ас, 2 блокади). 
 
За Аркас Адис Лагумджия приключи с 21 точки (3 аса, 2 блокади), Гьокхан Гьокгьоз и Мустафа Коч добавиха по 17 точки (3 аса, 5 блокади) (1 ас, 7 блокади).  
 
Така на финала волейболистите от Измир ще се изправят срещу победителя от двойката Халкбанк - Истанбул ББСК. 
 
Галатасарай играе загубилия за третото място. 
 
Зетова: Борихме се за всяка топка

Вижте какво каза треньорът на женския ни национален отбор по волейбол

България отстъпи в четири гейма на олимпийския шампион Италия (ВИДЕО)

България отстъпи с 1:3 (17:25, 25:23, 15:25, 15:25) на олимпийския шампион Италия в петия си мач от Лигата на нациите по волейбол за жени.

Симеон и Алекс Николови: Много сме доволни

Двамата български национали и братя Симеон и Александър Николови споделиха, че са доволни от представянето си в първата седмица от Лигата на нациите по волейбол

Бленджини: Искаме да се изкачваме в ранглистата

Селекционерът на националния отбор по волейбол Джанлоренцо Бленджини говори пред медиите на летище "Васил Левски" след завръщането на отбора от Квебек

Признание: Симеон Николов беше избран в Идеалния отбор на Лигата на нациите

Симеон Николов попадна в идеалния отбор на първата седмица от Лигата на нациите

Признание: Българка е най-добра волейболистка на Балканиадата

Българският отбор има още две индивидуални награди.

Илия Петков: Не изпълнихме някои указания, гледаме към турнира в Бургас

Капитанът на националния отбор на България за първия турнир от тазгодишната Волейболна Лига на нациите Илия Петков сподели след поражението от домакините от Канада с 0:3 гейма в последния мач, че не са изпълнили някои тактически указания и затова са загубили.

Радостина Маринова се завръща в състава на националния отбор по волейбол за жени

За мачовете от Лигата на нациите в Хонконг

ЗЛАТНИ! България е балкански шампион по волейбол за жени до 19 години!

Националният отбор на България извоюва златото на Балканиадата за жени под 19 години