Христо Стоичков надъхва волейболистите преди началото на Световното

Христо Стоичков надъхва волейболистите преди началото на Световното

Ето какво написа Камата

Футболната легенда Христо Стоичков надъха националите по волейбол преди Световното първенство. “Лъвовете” ще се изправят срещу актуалния шампион Полша в мача на откриването, а 12-хилядната зала “Сподек” в Катовице ще бъде като врящ казан, тъй като всички билети са разпродадени още преди седмица. Двубоят е от 21,30 часа и ще се излъчва на живо по MAX Sport1.

 

“България на световно първенство по волейбол! Чакам да чуя химна в Катовице! Цветан Соколов, покажи класата си и поведи българите за победа над Полша! Били сме ги, можем пак! Успех на момчетата и Николай Желязков", написа Христо Стоичков във “Фейсбук".

Цветан Соколов и компания победиха Канада в последните си 2 контроли в София с 3:2 и 3:1 гейма.

 

В срещата с "Дружина полска" няма да вземе участие основна фигура на тима ни - посрещачът Тодор Скримов, който се възстановява от контузия именно в последния мач с канадците.

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”

Бленджини: Страхотно представяне

Селекционерът на мъжкия национален отбор по волейбол Джанлоренцо Бленджини бе щастлив след успеха срещу Украйна в Лигата на нациите

ВЕЛИКОЛЕПНО! България разби Украйна с 3:1 (ВИДЕО)

Бардаров подпечата победата с три аса от сервис