Желязков: Най-важна е победата

Желязков: Най-важна е победата

Шампионът Левски София победи Монтана с 3:1 в среща от 4-ия кръг на efbet Супер Волей и записа трети успех за сезона, който изкачи отбора близо до върха в класирането.

Старши треньорът Николай Желязков коментира след мача, че въпреки далеч несъвършената игра, най-важното е било да се вземат трите точки.

„Много ценни 3 точки срещу съперник, срещу когото традиционно играем трудно. Не показахме най-добрия си волейбол, но важното е, че спечелихме. В момента имаме някои здравословни проблеми в състава, надяваме се скоро всичко да се нормализира. Радвам се, че успяхме да се справим, макар да не сме в оптимална форма. Според мен мислите на момчетата вече са насочени към гостуването в Испания – на това отдавам колебанията в играта, както и на умората.“

„Монтана ни затрудни сериозно. Защитата им работеше отлично, а ние не бяхме достатъчно резултатни в атака и липсваше острота. Това е следствие от умората. Тодор Скримов пое голяма част от тежестта – той е ключов играч за нас, незаменим, и днес отново се представи много силно“, допълни Желязков.

ОБЗОР: Нефтохимик се наложи над Дунав във волейболното първенство

Левски и Локомотив Авиа ще решат първото място в последния кръг

Левски отнесе ЦСКА с 3:0

Във вечното дерби от волейболното първенство при мъжете

Световен вицешампион с България номиниран за диагонал №1 във Франция

Световният вицешампион с България Венислав Антов бе номиниран за диагонал номер 1 в редовния сезон на френския волейболен елит, пише "24 часа".

Алекс Грозданов продължава да е лидер сред блокировачите в полския елит

След успеха на Богданка Люблин срещу Пройект Варшава

Александър Николов с 27 точки, Лубе победи Трентино с 3:1 (ВИДЕО)

Александър Николов отбеляза 26 точки при победата на Лубе Чивитанова с 3:1 (25:21, 27:25, 24:26, 25:17) гейма като гост на Трентино в първи мач от четвъртфиналите на италианското волейболно първенство за мъже

16-годишен блести за волейболния Левски (ВИДЕО)

"Сините" с безпроблемно 3:0 над Черно море