Камило: Слуховете за смяната ми не ме притесняват

Камило: Слуховете за смяната ми не ме притесняват

"Слуховете за евентуалната ми смяна не ме притесняват - нито мен, нито отбора" - думите са на селекционера на волейболистите Камило Плачи пред Нюз7. Националите са в САЩ, където през уикенда ще изиграят поредните си два мача от Световната лига.

"Слуховете за евентуалната ми смяна не ме притесняват - нито мен, нито отбора" - думите са на селекционера на волейболистите Камило Плачи пред Нюз7. Националите са в САЩ, където през уикенда ще изиграят поредните си два мача от Световната лига.
 
Заради шестте поредни загуби в лигата слуховете за оставката на италианеца стават все по-силни. Само преди дни президентът на родната федерация Данчо Лазаров заяви, че ще има заседание на управителния съвет в началото на юли, който ще дискутира ситуацията в отбора и ще реши бъдещето на Плачи начело на тима.
 
"Слуховете не ме притесняват. Отборът също показва, че разни инсинуации не му влияят. Ясно е, че победите дават сигурност, а загубите създават напрежение. Един успех ще ни помогне да спрем спекулациите. Тренираме здраво, стараем се и целта ни е да подобряваме играта си с всеки изминал мач", заяви самият Плачи.
 

България и САЩ играят в събота и неделя от 03:00 ч., мачовете ще бъдат предавани пряко по TV7. 

Младите волейболистки с втори успех на Европейското (ВИДЕО)

Националният отбор на България по волейбол за девойки под 18 години постигна втора победа на Европейското първенство в Литва.

Криско се включва в бенефиса на Теди Салпаров

Една от най-популярните музикални звезди на България - Криско, ще бъде специален участник в бенефиса на бившия волейболен национал Теодор Салпаров. 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”