Казийски: Ако почнем с 3 победи, имаме шанс за нещо голямо

Казийски: Ако почнем с 3 победи, имаме шанс за нещо голямо

Матей Казийски се надява програмата за България на Евро 2011 да бъде добре балансирана

Лидерът на българския национален отбор по волейбол Матей Казийски  смята, че ако трикольорите тръгнат с 3 победи на Евро 2011 в Австрия и Полша, имат шанс да постигнат нещо голямо.

„Надявам се на добро представяне. Ако сме изключително концентриране, имаме шанс да направим нещо голямо. Ако почнем с 3 победи, ще си улесним живота доста.”, заяви Казийски пред репортер на Novsport.com минути преди Радостин Стойчев и момчетата му да излетят за Париж, където ще играят приятелски турнир с домакина Франция, Турция и Словения.

Този турнир е последно сверяване на часовниците преди шампионата на Стария континент, а родният суперталант се надява всички в тима да бъдат здрави: „Надявам се да нямаме никакви контузии точно преди началото на Европейското. Знаете, че в последния момент винаги изскачат разни такива проблеми, които после се оказват много тежки за решаване.”

„Щом нямаме загуба в подготовката значи играем на едно добро ниво. Аз ставам все по-добре и по-добре с всеки изминал мач. Чувствам се добре.”, каза Матей.

„Надявам се на добро представяне. Ако сме изключително концентриране, имаме шанс да направим нещо голямо. Ако почнем с 3 победи, ще си улесним живота доста. Не обичам да правя сметки. Гледаме мачовете в групите и натам каквото стане.”, обобщи звездата на родния волейболен отбор. 
Зетова: Надявам се, че направихме ползотворна подготовка

Националната селекционерка говори преди Световното първенство

Драган Нешич: Изключително лято за женския волейбол в България

Драган Нешич обяви, че е изключително доволен от представянето на женския национален отбор на България под 21 години, който стана четвърти в света. В малкия финал загубихме с 1:3 от Бразилия.

България с втора загуба на турнира в Китай

Волейболистките ни отстъпиха пред Нидерландия след тайбрек

България остана на крачка от бронза на Световното по волейбол при жените до 21 години (ВИДЕО)

В мача за бронзовите медали българките отстъпиха пред Бразилия

Волейболистките ни паднаха от Сърбия на старта в Шънчжън

Световният шампион демонстрира превъзходство във всички елементи на играта

Фантастично! България е на полуфинал на Световното по волейбол (ВИДЕО)

Женският ни национален отбор по волейбол до 21 години стигна до полуфинал на Световното първенство. На мондиала в Индонезия отборът на Драган Нешич сразих Полша с 3:1 (25:23, 22:25, 25:23, 25: ).

Найденов: Всичко е на 90% уредено с Матей Казийски

Треньорът на Локо Авиа разкри подробности за сензационния трансфер

РАЗКРИТИЕ: Матей Казийски се завръща в България!

Сензационен трансфер в българския волейбол ще стане официален съвсем скоро

Националките ни до 21 години разбиха САЩ с 3:0 и са на 1/4-финал! (ВИДЕО)

Волейболистките от националния отбор на България U21 изиграха най-добрият си двубой на Световната първенство за девойки до 21 години в Сурабая (Индонезия)