Казийски: Действията, които излязоха наяве, доказаха колко съм прав

Казийски: Действията, които излязоха наяве, доказаха колко съм прав

„Искам да видя как ще реагира българската общественост на случващото се”, сподели звездата на българския волейбол

От федерацията е постъпило искане в световната централа Матей Казийски да бъде лишен от правото да играе заради отказа му да се състезава за националния отбор, сподели самият играч пред Нова ТВ.

Според него, именно това е причината УС да върне състезателните му права на Славия, след като от 2007 г. насам той е със статут на свободен агент.

„Как изведнъж се случи в този момент и по този начин - със задна дата и, ако е било решено наистина през февруари, защо никой не е знаел до сега, включително и тези, които са го подписали?

Единственото логично обяснение за мен е, че е свързано с отказа ми да играя за националния отбор. Това е вендета.

Отказах се и казах много неща, които на някои хора им се сториха неприятни. Но тези действия, които сега излязоха наяве, доказаха колко съм прав. Към момента не мога да дам отговор на въпроса дали съм готов да се върна в националния отбор.

Ще ми бъде трудно. Искам да видя също така как ще реагира българската общественост и моите съотборници на всичко това, което се случва", заключи Матей.

Найденов: Всичко е на 90% уредено с Матей Казийски

Треньорът на Локо Авиа разкри подробности за сензационния трансфер

РАЗКРИТИЕ: Матей Казийски се завръща в България!

Сензационен трансфер в българския волейбол ще стане официален съвсем скоро

Националките ни до 21 години разбиха САЩ с 3:0 и са на 1/4-финал! (ВИДЕО)

Волейболистките от националния отбор на България U21 изиграха най-добрият си двубой на Световната първенство за девойки до 21 години в Сурабая (Индонезия)

Диагонал напусна Марица

Ралина Дошкова вече не е част от шампионките

Антонина Зетова определи групата за Тайланд, взе четири световни шампионки

Антонина Зетова включи в групата за мондиала в Тайланд четири от световните шампионки, които триумфираха с титлата до 19 години

Победа над Тайланд прати волейболистките на 1/8-финал на Световното

Чака ни тежък мач със САЩ

Международната федерация по волейбол: България намира своя ритъм

FIVB посвети материал на женския ни отбор

Антонина Зетова: Христина Вучкова е новият капитан на отбора

Елица Атанасийевич е безспорен лидер, но няма незаменими хора, призна селекционерът

Антонина Зетова с коментар за отсъствието на Елица Атанасиевич на Световното

Разочарованието на всички хора, призна селекционерът на България