Казийски тренира втори ден, Константинов само на фитнес

Казийски тренира втори ден, Константинов само на фитнес

Втори ден Матей Казийски тренира с националния ни отбор по волейбол във Варна, съобщава „Дарик радио”. Звездата на италианския Тренто този следобед ще направи второ занимание в зала „Конгресна” след завръщането си от почивка в Занзибар.

Втори ден Матей Казийски тренира с националния ни отбор по волейбол във Варна, съобщава „Дарик радио”. Звездата на италианския Тренто този следобед ще направи второ занимание в зала „Конгресна” след завръщането си от почивка в Занзибар.

Утре Силвано Пранди официално ще обяви кои 14 волейболисти ще пътуват за Куба, където на 12 и 13 юни ще изиграят първите срещи за сезона от Световната лига.

Капитанът Пламен Константинов, който няма да играе следващия уикенд в Хавана прави само упражнения във фитнеса и не участва в заниманията с топка в зала заради възобновената си травма в рамото. Напълно възстановен е Красимир Гайдарски и тренира наравно с останалите.

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи

Волейболна легенда: Атмосферата в "Арена Бургас" е идеална

„Националите показват, че могат да влязат в осмицата“, смята Димитър Златанов

Обявиха състоянието на Симеон Николов

Аут е за две седмици

Симеон Николов няма фрактура

Волейболистът ще отсъства 2-3 седмици, под въпрос е за турнира в Полша

България срещу Украйна в последния си мач в Бургас

Стоил Палев сменя контузилия се Симеон Николов

Бленджини: Направихме прекалено много леки грешки

"Не можахме да поставим под напрежение съперника", обяви волейболният ни селекционер