Левски София празнува успешния сезон с голямото "синьо" семейство

Левски София празнува успешния сезон с голямото "синьо" семейство

Клубът дава възможност на 50 фенове да присъстват на събитието

 

Волейболен клуб Левски София ще отбележи успешното приключване на сезон 2024/2025 със специално събитие. Шампиони, млади таланти, фенове, партньори и съмишленици ще отбележат заедно края на страхотния сезон, в който мъжкият отбор спечели требъл - титлата, Купата на България и Суперкупата на България, а възобновеният женски тим продължи израстването си, ставайки вицешампион на България.

Специалното събитие ще е на 16 май (петък) от 19,30 часа в спортна зала "Левски София". "Ще празнуваме с всички, с които заедно пишем история на бъдещето", обявиха от волейболния клуб.

С благодарност към публиката за невероятната подкрепа ВК Левски София дава възможност и на 50 фенове да присъстват на събитието с волейболните звезди. Желаещите да присъстват, могат да направят заявка, като пишат на office@levskivc.bg. Необходимо е да посочат своите име и фамилия. Първите 50, заявили желанието си да бъдат част от "синия" празник, ще получат ексклузивен достъп.

Със специалното събитие ще бъде даден и официален старт на дарителската програма "Съмишленик" за сезон 2025/2026. Кампанията свързва всички хора, решили да подкрепят мисията на ВК Левски София и пътя към изграждането на най-добрата волейболна школа в Европа. ВК "Левски София" отново е подготвил редица изненади.

Левски праща център в Италия

Цветомира Миткова, която през последните 5 години е част от волейболен клуб Левски София, ще продължи кариерата си в елитния италиански Мегабокс Валефолия заедно с Микаела Стоянова, съобщават от столичния клуб в понеделник.

Алекс Грозданов стана шампион в полското волейболно първенство

Капитанът на националния отбор на България по волейбол Алекс Грозданов спечели титлата в полското първенство с отбора на Богданка Люблин.

Волейболният „Левски“ ще зарадва феновете на „Герена“ с трофеите си

Инициативата се организира от генералния спонсор на „Левски“ Palms Bet.

Перник и Казанлък домакини на Държавните финали за жени под 16 години

12 отбора започват спора за титлата в тази възраст

Зетова посочи капитана на националния отбор при жените

Петя Баракова е поискала почивка след тежкия сезон в Казахстан

Шампиони с „Левски“ и национали, Мика Стоянова и Антонина Зетова вдъхновяват звездите на бъдещето на българския волейбол

Турнирът е организиран от "сините"

Мика Стоянова с мечтан трансфер в Италия

Микаела Стоянова е първият голям трансфер на “Левски София” от новосформирания женски отбор на клуба

Наша волейболистка с трансфер в Италия

Мика Стоянова ще преследва мечтата си в “Мегабокс Валефолия”

Богданка Люблин с Алекс Грозданов пропусна шанс за титлата в Полша

Българинът завърши с пет точки