Лора Славчева номинирана в Шампионска лига

Лора Славчева номинирана в Шампионска лига

Гласуването продължава до края на седмицата

Разпределителката на Марица Пловдив Лора Славчева е сред осемте избранички на европейската конфедерация ЦЕВ, номинирани за разпределител на Идеалния отбор в Шампионска лига 2024-2025, а гласуването сред волейболните фенове вече тече онлайн и продължава до края на тази седмица.

За всеки от различните постове в Идеалния отбор, както и за треньор на отбора, бяха номинирани по осем кандидати, а всеки гласуващ трябва да избере по трима от тях във всяка категория.

Лора Славчева е в компанията на плеймейкърки от класата на Алисиа Оро от Нумиа Веро Волей (Милано, Италия), Алиця Грабка от Грот Будовлани (Лодз, Полша), Бояна Дърча от Фенербахче Медикана (Истанбул, Турция), Елиф Шахин от Еджзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул, Турция), Йоанна Волош от Антонио Караро Имоко (Конеляно, Италия), Катажина Венерска от ДевелопРес (Жешув, Полша) и Мая Огньенович от Савино Дел Бене (Скандичи, Италия).

Нефтохимик с трета поредна победа

Бургазлии сразиха Пирин Разлог

Мони Николов с 5 от 5 с Локомотив в Русия

Отборът на Пламен Константинов продължава да доминира

Вече е ясно кога пускат билетите за Евроволей 2026

Вижте подробности

Николай Желязков: Серията не е приключила

"Нуждаем се от победа в София", каза треньорът на Левски

Волейболната федерация поздрави националния капитан за Суперкупата на Полша

От Българската волейболна федерация поздравиха капитана на националния отбор Алекс Грозданов, който късно в сряда вечерта спечели с тима си Богданка Люблин Суперкупата на Полша след успех във финала срещу Ястжембски Венгел с 3:1 (28:26, 25:27, 25:16, 27:25).

Марица бие в Шампионската лига (ВИДЕО)

Марица Пловдив постигна победа по пътя си към участието в груповата фаза на Шампионската лига по волейбол за жени.

Левски отпадна от волейболните клубни турнири

Левски София отпадна от европейския клубен турнир по волейбол за жени Чалъндж къп. "Сините" победиха с 3:2 (16:25, 12:25, 25:16, 25:19, 15:11) у дома Шезо в мач-реванш от 1/32-финалите в състезанието.

Закриваме Евроволей 2026 в София с мач срещу Полша

Северна Македония е първият ни съперник

Треньорът на Марица (Пловдив) сподели очакванията си за старта в Шампионска лига

„Ще се опитаме да покажем най-доброто и да вземем предимство преди реванша", каза Ахметджан Ершимшек