Лукoйл Нефтохимик победи Maрек Юнион Ивкони с 3:1 гейма

Лукoйл Нефтохимик победи Maрек Юнион Ивкони като гост с 3:1 гейма (27:25, 13:25, 25:22, 25:21) в мач от 3-ия кръг на волейболната Суперлигата при мъжете. Първият гейм бе много оспорван, като, Лукойл успя да поведе в резултата, но във втория Марек даде само 13 точки на своя опонент. Гостите от Бургас подобриха играта си до края на двубоя и след 25:22, и 25:21, стигна до крайния резултат.

Лукoйл Нефтохимик победи Maрек Юнион Ивкони като гост с 3:1 гейма (27:25, 13:25, 25:22, 25:21) в мач от 3-ия кръг на волейболната Суперлигата при мъжете. Първият гейм бе много оспорван, като, Лукойл успя да поведе в резултата, но във втория Марек даде само 13 точки на своя опонент. Гостите от Бургас подобриха играта си до края на двубоя и след 25:22, и 25:21, стигна до крайния резултат.