Любо Ганев и Петър Кънев се срещнаха с министър Петкова

Любо Ганев и Петър Кънев се срещнаха с министър Петкова

"Търсим и намираме нови приятели на волейбола", заяви президентът на БФВолейбол

Президентът на БФВолейбол Любо Ганев и членът на Управителния съвет Петър Кънев проведоха работна среща с министъра на енергетиката г-жа Теменужка Петкова.

"Разговорът беше изключително продуктивен", разказа Кънев за официалния сайт на федерацията.

"Търсим и намираме нови приятели на волейбола. Нашата цел е да намерим нови финансови възможности, нова логистична подкрепа. Вече имахме подобен разговор с министъра на икономиката. Благодарим им за съдействието. Първите резултати вече са на лице. Сега се случи и с г-жа Петкова. Целта е да се помага на българския волейбол. В понеделник срещите продължат с г-жа Марияна Николова, министър на туризма. Откакто станах президент на федерацията, винаги съм твърдял, че контактите са най-важното нещо", добави Любо Ганев.

"Радвам се, че намираме толкова партньори, които са готови да помогнат на българския волейбол като най-успешния колективен спорт в страната ни. Срещата с г-жа Петкова тепърва ще даде резултати."

Страхотно! Алекс Грозданов е №8 в света

Капитанът на националния ни отбор по волейбол Александър Грозданов беше избран за играч номер 8 в света за 2025 година от престижното специализирано издание Volleyball World, съобщава БНТ.

Локомотив Авиа ще зимува на върха в мъжкото волейболно първенство

След успех над Нефтохимик 2010

ЦСКА с убедителна победа срещу Пирин Разлог

С 3:0

Треньорът на Марица: Много съм горд с представянето на отбора

"Изключително важно е, че съумяваме да играем като колектив", каза Ахметджан Ершимшек

Обявиха нов партньор за Европейското първенство по волейбол

Българска федерация по волейбол обяви нов партньор за Европейското първенство през 2026 година.

Алекс Николов лидер за Чивитанова при успеха над Кунео

Българският национал Александър Николов отново поведе тима си Кучине Лубе Чивитанова при победата над Кунео с 3:0 (25:23, 25:18, 25:19).