Любо Ганев: Малък е шансът Стойчев да продължи да води България

Любо Ганев: Малък е шансът Стойчев да продължи да води България

"Стойчев е човекът, който сгреши в мача с Германия", отсече Лупо

Дните на Радостин Стойчев начело на националния отбор по волейбол изглеждат преброени, съобщи един от членовете на УС на БФВ Любо Ганев, пред "Дарик".
 
Рокадата най-вероятно ще дойде след вчерашната горчива загуба с 1:3 гейма от Германия, която сложи край на мечтите на "лъвовете" са класиране в Лондон 2012 чрез Олимпийската квалификация, която се провежда в София.
 
„Твърде малък е шансът Радостин Стойчев да води България на допълнителната олимпийска квалификация. Ръководството на федерацията обсъждахме досега случилото се. Много сме огорчени. Стойчев е човекът, който сгреши в мача с Германия“, започна Ганев.
 
Веднага след края на полуфинала, цялото ръководство на централата се събра на спешна сбирка, продължила около час. Някои от участниците не пожелаха да коментират какво се е обсъждало, но Любо Ганев допълни още:
 

„Утре ще излезем с решение и становище, но трябва да има промени. Радо Стойчев не успя да мотивира тези момчета. Начело трябва да бъде човек, който не само добре познава играчите, но и ги мотивира. Един такъв е Силвано Пранди. Още не е разговаряно с него, но защо той да не се върне като треньор“, завърши Любо Ганев.   

Алекс Грозданов и Богданка с пета поредна победа

Българинът игра цял мач за успеха

Локо Пд би Дея спорт след драма

Локомотив Авиа Пловдив спечели драматично след обрат с 3:2 (23:25, 25:23, 18:25, 25:22, 18:16) като гост срещу Дея спорт в мач от седмия кръг в шампионата на България по волейбол за мъже. Пловдивчани изоставаха в резултата с 0:1 и 1:2, но се добраха до краен успех и са начело в класирането след седем поредни победи.  

Левски би Драгоман в женското волейболно първенство

Вицешампионът Левски победи Драмоган с 3:0 в мач от осмия кръг на женското волейболно елитно първенство "Демакс" лига.

Алекс Николов пак пада в Италия (ВИДЕО)

Тимът на Валса Груп Модена победи Кучине Лубе Чивитанова с 3:1 (25:23, 26:24, 20:25, 25:11) в мач от италианската волейболна Суперлига.

ЦСКА нанесе първа загуба на Нефтохимик 2010 във волейболното първенство при мъжете (ВИДЕО)

Бургазлии бяха в серия от седем поредни победи

Алекс Николов топреализатор в Италия

Българският талант вече премина и границата от 1500 точки за Лубе в първенството

Туркоан на Венислав Антов с престижна победа

Тимът на българина нанесе първа загуба на лидера Тур във волейболното първенство на Франция

Монца победи Чивитанова в българското дерби в италианската волейболна Суперлига

Отборът на Веро Волей Монца се наложи над Кучине Лубе Чивитанова с 3:1 (25:23, 25:21, 21:25, 25:14) в мач от деветия кръг на италианската волейболна Суперлига.

Локомотив Авиа с геройски успех над Левски (ВИДЕО)

"Железничарите“ записаха шеста поредна победа