Любо Ганев: Оставка Радо Стойчев не е депозирал още, надявам се да я депозира

Любо Ганев: Оставка Радо Стойчев не е депозирал още, надявам се да я депозира

Стана ясно още, че на срещата между федерацията и волейболния отбор не е обсъждано кой ще бъде треньор по време на Олимпийските игри в Лондон.

Членът на УС на БФВолейбол Любо Ганев заяви, че Радостин Стойчев все още официално не е подал оставка. Вчера Стойчев заяви, че ще предприепе действия по прекратяване на своя договор с родната федерация. 
 
„Оставка не е депозирал още, надявам се да я депозира”, каза Любо Ганев преди официалната пресконференция на БФВолейбол в столичен хотел, предаде репортер на Novsport.com.

Стана ясно още, че на срещата между федерацията и волейболния отбор не е обсъждано кой ще бъде треньор по време на Олимпийските игри в Лондон. 

След отказването на Радостин Стойчев от поста на селекционер на "трикольорите", на мачовете от Световната лига в Аржентина отборът ще бъде воден от Найден Найденов и Георги Петров.
 

 

В Русия: Симеон Николов и Локомотив Новосибирск с бронзови медали

Българският волейболен национал и тима му останаха трети за Купата

Николов и Локомотив допуснаха обрат в полуфинала за Купата на Русия (ВИДЕО)

Само един Мони се оказа недостатъчен за отбора

Перуджа е на финал в Шампионска лига (ВИДЕО)

Шампионите на Италия очакват да научат името на съперника си

Александър Николов ще играе финал в азиатската Шампионска лига по волейбол

В спора за трофея Фулад Сирджан ще срещне победителя от втория полуфинал

Премия от 20 000 евро за шампионите във волейбола “Левски София” от генералния спонсор Palms Bet

Собствениците на генералния спонсор на клуба Мило Борисов и Роси МакКий присъстваха лично на церемонията и връчиха чека на „сините“ шампиони

Разпределителят на Левски се сбогува с отбора

Трикратният шампион със “сините” ще продължи кариерата си в Италия