Любомир Ганев: Успех, спортисти! Днес е вашият ден

Любомир Ганев: Успех, спортисти! Днес е вашият ден

Президентът на волейбола с обръщение по повод празника

Любомир Ганев, президент на БФ Волейбол, пожела успех на всички атлети по случай 17 май, деня на българския спорт. Легендата е в Анталия, където гледа мачовете от Лигата на нациите на жените, а следващата седмица и на мъжете.

„Успех на всички спортисти – каза Ганев пред официалния сайт на федерацията. - Днес е вашият ден. През годините, когато бях на корта, никога не съм забравял да го отпразнувам. Кога с мач, кога със семейството, кога с колеги. Спортът винаги е носил изключително много гордост на България. Тази година е олимпийска. Всичките ни погледи ще бъдат насочени към Париж с надежда и вяра в добро класиране и медали. Пожелавам на всички спортисти на първо място да са здрави. И да защитават винаги герба на България, както сме го правили много поколения."

Признание: Българка е най-добра волейболистка на Балканиадата

Българският отбор има още две индивидуални награди.

Илия Петков: Не изпълнихме някои указания, гледаме към турнира в Бургас

Капитанът на националния отбор на България за първия турнир от тазгодишната Волейболна Лига на нациите Илия Петков сподели след поражението от домакините от Канада с 0:3 гейма в последния мач, че не са изпълнили някои тактически указания и затова са загубили.

Радостина Маринова се завръща в състава на националния отбор по волейбол за жени

За мачовете от Лигата на нациите в Хонконг

ЗЛАТНИ! България е балкански шампион по волейбол за жени до 19 години!

Националният отбор на България извоюва златото на Балканиадата за жени под 19 години

Бразилия отвя Словения във волейболната Лига на нациите

С 3:0 в Рио де Жанейро

Радостина Маринова се завръща в състава на България

За турнира от Лигата на нациите в Хонконг

Волейболистите ни с прогрес в ранглистата

След победата над Аржентина в Лига на нациите

Отлично: България не даде гейм на Аржентина в Лигата на нациите

Волейболистите ни записаха една от най-престижните си победи в последните години

Мони Николов: Обажавам да играя с брат ми

Никога не е лесно да се играе срещу Италия, казва българският разпределител