Марек е най-новият член на БФВолейбол

Марек е най-новият член на БФВолейбол

Вижте подробности

Волейболен клуб Марек Дупница беше приет единодушно за нов член на Българска федерация по волейбол. Това се случи на днешното заседание на Управителния съвет на централата, а веднага след него документите на новия клуб бяха входирани за регистрация в Министерство на младежта и спорта.

Ако получи лиценз от ММС в срок, ВК Марек Дупница ще може да участва и в предстоящото Общо събрание на федерацията, което ще се проведе на 28 септември в зала "Витоша".

Председател на новия клуб от Дупница е Борислав Кьосев. Волейболната легенда заедно с кмета на града - Първан Дангов, ще посрещне част от ръководството на БФВ в понеделник, 23 септември. Събитието е насрочено за 18:00 часа в спортна зала "Дупница". На него ще присъстват деца от школата, както и още представители на местната община.

Във ВК Марек Дупница има над 100 желаещи деца да тренират. Кьосев посочи, че клубът стартира от нулата и ще развива на първо време подрастващи отбори. Президентът на БФВ Любомир Ганев се ангажира да осигури топки за нуждите им, които ще бъдат дарени на срещата в понеделник.

Алекс Николов с невероятните 34 точки изведе Лубе до трудна победа (ВИДЕО)

Отборът на българина надви Чистерна като гост

В Турция: Матей Казийски поведе Халкбанк към успеха

Българският ветеран блести срещу Кушгьоз Измир

Симеон Николов с ключова роля при домакимски успех на Локомотив Новосибирск (ВИДЕО)

За отбора на Пламен Константинов това бе 21-а победа в шампионата

Левски победи Локомотив Авиа в битката за върха на НВЛ (ВИДЕО)

„Сините“ направиха сериозна крачка към спечелване на първото място в редовния сезон

Марица (Пловдив) продължава да гази във волейболното първенство

Шампионките на страната постигнаха 14-ти пореден успех

Теодор Салпаров слиза от голямата сцена със зрелищно шоу

Един от най-обичаните български волейболисти Теодор Салпаров ще сложи край на бляскавата си кариера с грандиозен бенефис.