Матей ще продължава да носи Тренто на гръб

Матей ще продължава да носи Тренто на гръб

"Матей Казийски поднови договора си с нашия отбор за следващите три сезона", съобщи Мосна по микрофона на публиката в Трентино преди снощната среща-реванш срещу Мачерата

Българският волейболен национал Матей Казийски продължи контракта си със световния и европейски клубен шампион Тренто до лятото на 2015 година, съобщи президентът на италианския тим Диего Мосна.

 

"Матей Казийски поднови договора си с нашия отбор за следващите три сезона", съобщи Мосна по микрофона на публиката в Трентино преди снощната среща-реванш срещу Мачерата от четвъртфиналите в Шампионската лига.

 

 

Българинът записа 11 точки и помогна на домакините да спечелят с 3:0 (25:18, 25:22, 25:21) и след успех с 15:9 в златния гейм да се класират за финалната четворка на надпреварата.

 

За водения от Радостин Стойчев тим на Тренто като резерва игра и друг българин Цветан Соколов, който завърши с 1 точка. Казийски е най-резултатният играч в историята на Тренто.

Младите волейболистки с втори успех на Европейското (ВИДЕО)

Националният отбор на България по волейбол за девойки под 18 години постигна втора победа на Европейското първенство в Литва.

Криско се включва в бенефиса на Теди Салпаров

Една от най-популярните музикални звезди на България - Криско, ще бъде специален участник в бенефиса на бившия волейболен национал Теодор Салпаров. 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”