Миньор удари Добруджа пред погледа на Първанов

Миньор удари Добруджа пред погледа на Първанов

"Подценихме ситуацията, защото излязохме срещу отбор, който играе за честта си", коментира старши треньорът на добруджанци

 Мъжкият волейболен отбор на Миньор Перник спечели с 3:1 (21:25, 25:17, 25:12, 25:20) срещу Добруджа 07 в мач от последния 22-ри кръг на Суперлигата. 

Най-добър реализатор за домакините бе Кристофър Петров.
 
"Подценихме ситуацията, защото излязохме срещу отбор, който играе за честта си", коментира старши треньорът на добруджанци Петър Пенев след срещата. 
Той призна, че Миньор е бил по-добрият отбор на терена и категорично ги е надиграл.
 
Задоволство най-вече от завършека на шампионата, както и от съдийството изрази старши треньорът на перничани Петьо Драгиев. 
 
Мачът бе изгледан на живо от третия президент на България Георги Първанов. 
Абонданца: Целта на отбор като нашия е само израстването

Селекционерът на националния отбор на България по волейбол Марчело Абонданца отказа да сравни тима в момента с този преди 13 години, когато отново води България. Той говори пред медиите преди старта на подготовката за Лигата на нациите.

Баракова смени отбора в Румъния

Българската волейболистка Петя Баракова смени отборите в румънското първенство и днес беше представена като ново попълнение на Динамо (Букурещ), обяви официалната страница на клуба.

Четири български отбора ще участват във европейските турнири

Шампионът Левски влиза в пресявките за Шампионска лига

Бенефисът на Теодор Салпаров ще бъде на 5-ти септември

Един от най-известните български волейболисти Теодор Салпаров ще сложи край на кариерата си със спектакъл бенефис

Български национал сменя Франция с Италия

Гърков преминава в Джой Волей в Серия А2

В Русия: Симеон Николов и Локомотив Новосибирск с бронзови медали

Българският волейболен национал и тима му останаха трети за Купата