2. Волейбол
  3. Момичетата на Цеца Тенева я зарадваха с две категорични победи на Цветница!

Момичетата на Цеца Тенева я зарадваха с две категорични победи на Цветница!

Асеновец спечели второто място в тристранния турнир

Отборът на Марица (Пловдив) за момичета до 10 години спечели две разгромни победи в регионалния си турнир от Държавното първенство по волейбол за тази възрастова група и се класира за междурегионалните финали през месец май.

В деня на Цветница малките маричанки направиха най-хубавия подарък за имения ден на своята старши-треньорка Цеца Тенева, като спечелиха турнира в Асеновград с безапелационни резултати – 2:0 (25:9, 25:1) срещу Велинград Волей (Велинград) и 2:0 (25:6, 25:1) срещу домакините от Асеновец.

Още две именички отбелязаха своя празник заедно с успешното си представяне в залата на брега на река Чая – волейболистките Маргарита Гунчева и Ива Дудова.

Асеновец спечели второто място в тристранния турнир, след като надигра Велинград с 2:0 (25:13, 25:19).