Николай Колев след успеха над Финландия: Чувството е невероятно

Николай Колев след успеха над Финландия: Чувството е невероятно

Алекс Грозданов: Беше в пъти по-добре

Варненецът в редиците на националния ни отбор по волейбол Николай Колев бе изключително щастлив след победата над Финландия с 3:1 в мач група В на Европейското първенство по волейбол, на което Варна и България са съдомакин заедно с Италия, Северна Македония и Израел. Централният блокировач направи страхотна среща и реализира 9 точки. 

"Чувството е невероятно Досега бях на трибуните и подкрепях националния отбор, а сега за първи път играех пред феновете. Невероятно изживяване. Борех се с контузия и опитвах всячески да я превъзмогна, но се справих. В първия мач направихме прекалено много грешки от сервис, прибързвахме. Сега бяхме по-обрани и спечелихме важните точки в края на първия и втория гейм, което ни успокои. Разбрах, че ще съм титуляр непосредствено преди мача. За мен бе лека изненада, но емоцията бе достатъчна да ме зареди и да дам най-доброто от себе си. С Украйна мачът ще е труден. Те не започнаха добре, но не очаквам срещу нас да се представят слабо. За да ги победим, ще трябва да сме на върха на възможностите си", каза Колев.

"Беше в пъти по-добре от първия мач и надявам се да прогресира за следващия. Поздравления на целия отбор, че успяхме да се стегнем след тази загуба. Вкъщи не е много лесно да се съвземеш след една такава загуба. Със сигурност има един стрес и скованост, които се получават. Доста момчета сме, които за първи път играем пред такава публика. Доста от нас за първи път и в вкъщи. Последните години и аз не успявам да се включа в домакинските мачове поради някакви контузии и т.н. Супер много се радваме целия отбор на тази публика. Просто се натрупва може би някакъв стрес, който мач след мач надявам се да отмине", каза пък Алекс Грозданов.


Симеон Николов със силен мач в Русия

Националът с 13 точки за Локомотив

Венислав Антов изригна още при дебюта си във Франция

Световният вицешампион с България Венислав Антов направи блестящ дебют в шампионата на Франция.

Матей Казийски е играч на Халкбанк

Българският волейболист Матей Казийски бе представен официално като играч на турския гранд Халкбанк.

Александър Николов с фамозен мач в Италия (ВИДЕО)

Родният национал изведе Лубе до успех в „българското“ дерби от първия кръг

Мони Николов в идеалния отбор на руското първенство

Разпределителят на Локомотив (Новосибирск) и български национал Симеон Николов беше включен в Идеалния отбор на първия кръг от руската Суперлига.

Левски с трета Суперкупа във волейбола, Палмитe поздравиха шампионите

Волейболистите на „Левски“ откриха сезона по най-добрия възможен начин – със златен трофей.

Владимир Николов: Стана страхотен мач

„Слави ни даде енергия в третия гейм“, каза президентът на волейболния Левски

Желязков: За нас бе чест да спечелим срещу отбор с Казийски

„Невероятна победа“, заяви треньорът на Левски

Найден Найденов: Изпуснахме своите моменти

„Левски игра невероятно“, каза треньорът на Локомотив Авиа