ОБЗОР: Сензацията Хебър взе и дербито с Пирин

Без Владо Николов Левски се върна към победите

Хебър (Пазарджик) записа четвърта поредна победа във волейболната Суперлига. Момчетата на треньора Атанас Петров спецелиха с 3:1 (22, 27, -17, 22) гостуването си на Пирин (Разлог) от 4-ия кръг.

Така "тигрите" продължават да са начело във временното с актив от и 12 точки. Пирин пък е  шести с 2 победи, 2 загуби и 7 точки. В следващия кръг пазарджаклии приемат шампиона Нефтохимик 2010 (Бургас), а Пирин ще гостува на Черно море във Варна.

Левски София се наложиха с 3:1 (12, 18, -21, 20) над Черно море (Варна) в мач, игран в зала "Универсиада".

"Сините" бяха водени от помощник-треньора Николай Димитров, тъй като Владимир Николов е наказан за 1 среща, след като извади състава си от игра при гостуването на Хебър (Пазарджик) в миналия кръг (б.р. загубено с 0:3 гейма).

Левски се изкачи на 3-о място във временното класиране с 3 победи, 1 загуба и 8 точки. В следващия кръг е дербито с ЦСКА, които са втори. Мачът ще бъде в зала "Васил Симов" на 17 ноември от 18,30 часа. Черно море пък ще бъде домакин на Пирин (Разлог) в петък (16 ноември) от 18,00 часа.

ЦСКА победи Дея с 3:0 (23, 18, 17) като гост.

Марек Юнион-Ивкони също спечели мача си от четвъртия кръг - 3:0 (18, 20, 19) срещу Дунав в Дупница.
Любомир Ганев: Успех, спортисти! Днес е вашият ден

Президентът на волейбола с обръщение по повод празника

Волейболистките паднаха от Япония

Операцията на Алекс Николов се отлага

Волейболният ни национал страда от дискова херния

Министър Глушков бе гост на премиерата на филма за ВК Левски – „История на бъдещето“