Перуджа връща Казийски и Радо Стойчев в Италия

Перуджа връща Казийски и Радо Стойчев в Италия

Това е поредният италиански клуб, който се интересува от привличането на двамата българи

Матей Казийски и Радостин Стойчев може да се завърнат в Италия през тази година, съобщават медиите в страната.

Перуджа е поредният италиански клуб, който се интересува от привличането на двамата българи, които през последния шампионат бяха в турския Халкбанк (Анкара).

Президентът на Перуджа - Джино Сирчи, търси нов треньор за отбора, след като Слободан Ковач пое националния отбор на Иран.

От бившия български национал Матей Казийски и от бившия селекционер на националния отбор Радостин Стойчев се интересува и друг италиански клуб Верона.

Перуджа вече поднови договора на сърбина Александър Атанасиевич за още три години. Отборът търси нов нападател, както и нов разпределител. Сред вариантите за нови попълнения на тези постове съответно са Матей Казийски и аржентинецът Лучано де Чеко.

 

Абонданца: Целта на отбор като нашия е само израстването

Селекционерът на националния отбор на България по волейбол Марчело Абонданца отказа да сравни тима в момента с този преди 13 години, когато отново води България. Той говори пред медиите преди старта на подготовката за Лигата на нациите.

Баракова смени отбора в Румъния

Българската волейболистка Петя Баракова смени отборите в румънското първенство и днес беше представена като ново попълнение на Динамо (Букурещ), обяви официалната страница на клуба.

Четири български отбора ще участват във европейските турнири

Шампионът Левски влиза в пресявките за Шампионска лига

Бенефисът на Теодор Салпаров ще бъде на 5-ти септември

Един от най-известните български волейболисти Теодор Салпаров ще сложи край на кариерата си със спектакъл бенефис

Български национал сменя Франция с Италия

Гърков преминава в Джой Волей в Серия А2

В Русия: Симеон Николов и Локомотив Новосибирск с бронзови медали

Българският волейболен национал и тима му останаха трети за Купата