Пламен Константинов: Всички сякаш загубиха вяра в спечелването на мача

Пламен Константинов: Всички сякаш загубиха вяра в спечелването на мача

"Тайбрекът бе загубен психически", каза още националният селекционер след поражението от Канада

Селекционерът на България Пламен Константинов говори след загубата от Канада с 2:3 в Гданск. 

"В началото изглеждаше, че контролираме играта, но след това канадците се върнаха в мача и ключовият момент беше в 4-ия гейм. Канада атакуваха много добре срещу нас и изпълняваха много добър сервис, срещу който нямаше какво да направим. Опитахме се да затвори мача, но след като имахме преднина от 3 точки в 4-ия гейм при 23:20, загубихме 4 поредни точки. После не бяхме в състояние да се преборим със себе си. Тайбрекът бе загубен психически. Не разполагахме с достатъчно време, за ад се възстановим от загубата на 4-ия гейм. Видях го по лицата на волейболистите ми в 4-ия гейм, който бе критичен за моя отбор. Всички сякаш загубиха вяра в спечелването на мача. Ще се опитаме да отстраним грешките си от този мач и ще гледаме напред към предстоящите двубои на Мондиал 2014", заяви Пламен Константинов на официалната пресконференция след мача с Канада. 

 

Александър Николов е в Идеалния отбор на втората седмица на ВНЛ

Той бе сред най-резултатните в Бургас

Националният отбор по волейбол за мъже до 19 г. с три контроли срещу Бразилия

Мирослав Живков взе група от 17 волейболисти

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи

Волейболна легенда: Атмосферата в "Арена Бургас" е идеална

„Националите показват, че могат да влязат в осмицата“, смята Димитър Златанов

Обявиха състоянието на Симеон Николов

Аут е за две седмици

Симеон Николов няма фрактура

Волейболистът ще отсъства 2-3 седмици, под въпрос е за турнира в Полша