Президентът на CEV в България за откриването на „Арена Армеец София“

Президентът на CEV в България за откриването на „Арена Армеец София“

Шефът и вицепрезидентите заемат места в официалните ложи

Ръководството на Българска Федерация Волейбол посреща официална делегация от CEV, за откриването на новата многофунционална спортна зала в София тази събота, съобщиха от пресцентъра на БФВ.

Специално, за да присъстват на откриването и на волейболната среща България – Сърбия, у нас пристигат президентът на CEV г-н Андре Майер, вицепрезидентите г-н Ян Хронек и г-н Александър Боричич, вицепрезидентът на FIVB г-н Теофанис Цокрис, г-н Ахилеас Мавроматис, президент на гръцката волейболна централа, както и г-н Ненад Голянин и г-н Зоран Аврамович от сръбската федерация.

Делегацията ще бъде посрещната в петък, 29 юли, от президента инж. Данчо Лазаров и вицепрезидентите на БФВ. „Идването на г-н Майер е изключителна чест за нас“, заяви Иван Тодоров и допълни, че откриването на залата е генерална репетиция за домакинството на финалите на Световна лига 2012 в София.

Зетова: Надявам се, че направихме ползотворна подготовка

Националната селекционерка говори преди Световното първенство

Драган Нешич: Изключително лято за женския волейбол в България

Драган Нешич обяви, че е изключително доволен от представянето на женския национален отбор на България под 21 години, който стана четвърти в света. В малкия финал загубихме с 1:3 от Бразилия.

България с втора загуба на турнира в Китай

Волейболистките ни отстъпиха пред Нидерландия след тайбрек

България остана на крачка от бронза на Световното по волейбол при жените до 21 години (ВИДЕО)

В мача за бронзовите медали българките отстъпиха пред Бразилия

Волейболистките ни паднаха от Сърбия на старта в Шънчжън

Световният шампион демонстрира превъзходство във всички елементи на играта

Фантастично! България е на полуфинал на Световното по волейбол (ВИДЕО)

Женският ни национален отбор по волейбол до 21 години стигна до полуфинал на Световното първенство. На мондиала в Индонезия отборът на Драган Нешич сразих Полша с 3:1 (25:23, 22:25, 25:23, 25: ).

Найденов: Всичко е на 90% уредено с Матей Казийски

Треньорът на Локо Авиа разкри подробности за сензационния трансфер

РАЗКРИТИЕ: Матей Казийски се завръща в България!

Сензационен трансфер в българския волейбол ще стане официален съвсем скоро

Националките ни до 21 години разбиха САЩ с 3:0 и са на 1/4-финал! (ВИДЕО)

Волейболистките от националния отбор на България U21 изиграха най-добрият си двубой на Световната първенство за девойки до 21 години в Сурабая (Индонезия)