Радостин Стойчев стана треньор на Модена

Радостин Стойчев стана треньор на Модена

Клубът вече привлече Ървин Нгапет и Максуел Холт, вече започнаха и спекулациите за Казийски

Радостин Стойчев е новият старши треньор на елитния италиански волейболен клуб Азимут Модена. 47-годишният Стойчев, който ще води тима през следващия сезон, ще бъде представен официално на пресконференция по-късно днес.

Той се завръща на Апенините след година отсъствие, като за последно води Тренто, на кормилото на който постигна и най-големите си успехи,
спечелвайки три пъти Шампионската лига, четири пъти Световното клубно първенство и четири пъти титлата на Италия.

Ръководството на Азимут Модена стяга сериозна селекция за следващия сезон, в който ще се стреми да спечели всички значими отличия.
Управата на клуба днес представи официално две от новите попълнения Ървин Нгапет и Максуел Холт.

Спекулациите са, че Стойчев може да върне в Италия Матей Казийски, който в момента играе в японското първенство.

Волейболистът Борис Начев е спортист №1 на ОСК Черно море за 2025 г

Световният вицешампион по волейбол Борис Начев бе избран за спортист №1 на Обединен спортен клуб „Черно море“ за 2025 г.

Левски с поражение в Европа (ВИДЕО)

„Сините“ отстъпиха пред германския Фридрихсхафен за Купата на CEV

Локомотив Авиа загуби първия си мач от европейските турнири

Българският вицешампион отстъпи при гостуването си в Румъния

 Симеон Николов и Локомотив с втора загуба

Родният национал със само 3 точки

Николай Желязков: Фридрихсхафен е един добър отбор

„Трябва да играем добре, за да спечелим“, каза треньорът на волейболния Левски

FIVB въведе изцяло нови правила натурализирането на волейболисти

Новите регулации ще влязат в сила от февруари догодина

Алекс Николов поведе Лубе към първа победа в ШЛ (ВИДЕО)

Българският национал се отчете със 17 точки за успеха

Алекс Грозданов победи Цецо Соколов и Матей Казийски в ШЛ (ВИДЕО)

Богданка ЛУК (Люблин) разгроми Халкбанк (Анкара)

Отрекоха трансфер на Мони Николов при брат му

Бившият капитан на националния отбор на България Владо Николов говори пред Sportal.bg какво е бъдещето на синовете му Александър и Симеон в клубния волейбол.